Sesje noworodkowe należą do moich ulubionych. To wspaniałe uczucie trzymać  w rękach nowe życie i móc  udokumentować te cenne pierwsze chwile.

Na sesję z Noworodkiem zapraszam w pierwszych 14 dniach życia Maluszka. Najlepszym momentem na uchwycenie kruchości i delikatności Waszego Maleństwa jest okres między 5 a 10 dniem życia. Wtedy też Maluszek ma najgłębszy sen, a jego ciałko jest wciąż bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest układanie go w pozycjach podobnych , jakie miał w brzuchu u Mamy. Najpiękniejsze zdjęcia powstają podczas głębokiego snu Maluszka. Dlatego też ważne jest ,aby w miarę możliwości przyszła Mama szybko zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To daje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych oczekiwań i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym studio, które jest odpowiednio przygotowane, nagrzane i doświetlone.  Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, najedzone i zrelaksowane. Zazwyczaj zaczynam sesję około 9.00 – 10.00 rano. Dla Waszego Maleństwa przygotowałam wiele rekwizytów (opaski, czapeczki, kocyki, kosze itp), pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, tak żeby móc wygospodarować tyle czasu, ile potrzeba.

Sesja może trwać kilka godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na nakarmienie i ukołysanie, przytulenie i przewinięcie Maleństwa. Na sesję proszę o zabranie smoczka dla Maluszka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka.

Sesje noworodkowe wykonuję tylko od poniedziałku do piątku, w sobotę i niedziele sesja nie jest możliwa.

img231_sesja_noworodkowa_blue_butterfly_photography

img212524_sesja_noworodkowa_blue_butterfly_photography

Przy PAKIECIE MINI stylizacja obejmuje tylko jeden kolor, do wyboru z poniższych: