Mam na imię Agnieszka i serdecznie witam Państwa na mojej stronie.

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam 8 lat temu, kiedy na świat przyszedł mój syn, chcąc zatrzymać czas połączyłam dwie swoje pasje miłość do dzieci i miłość do fotografii, tak powstało Blue Butterfly Photography – moja radość i duma.

Od 6 lat prowadzę z sukcesem własne studio fotograficzne. Doświadczenie zawdzięczam wielu szkoleniom prowadzonym przez najlepszych światowych fotografów oraz moim cudownym modelom i ich Rodzicom, którzy wracają do mnie z kolejnymi pociechami.

Będąc mamą wiem jak bardzo ulotne są chwile, jak szybo mija czas, jak rosną i zmieniają się dzieci.

Wiem jak trudny potrafi być pierwszy miesiąc, gdy maluszek pojawia się na świecie, wszystko jest takie nowe i nie zawsze bywa łatwo. Niewyspanie, problemy z karmieniem, zmęczenie, czasami bezradność.

Każdy kto był u mnie na sesji ze swoim nowonarodzonym małym skarbem wychodzi z całą gamą nowych umiejętności- jak trzymać i nosić dzidziusia, jak go wyciszyć, jak uśpić, jak z nim rozmawiać, czy jak pomóc przy problemach z brzuszkiem. Podczas sesji jestem dla Was, doradzę I pomogę. Każde dzieciątko traktuję jak własne – otaczam ciepłem, miłością i cierpliwością.

Przyszłe mamy, które oczekują swojego maleństwa i pragną zachować ten piękny stan, jakim jest ciąża, nie muszą się o nic martwić. Ja zajmę się każdym detalem, zapewnię piękne suknie, odpowiednią atmosferę, tak abyście czuły się w tym dniu wspaniale i wyjątkowo. Jedyne co musicie zrobić, to przyjść na sesje same lub z osobami, które kochacie najmocniej, reszta będzie po mojej stronie.

Robiąc to co kocham poświęcam się temu w całości – dbam o każdy szczegół podczas sesji, tak, abyście czuli się miło i komfortowo , otaczam troską Wasze dzieci, przygotowuje piękne stylizacje, a efektem końcowym są wspaniałe zdjęcia, które rozświetlą Wasz dom i przyniosą Wam radość każdego dnia .

Zapraszam Was do mojego świata…

 

 

 

Zapisz